
Beste lezer,
Dit is de laatste convocatie van seizoen 25-26. Veel leden en vrijwilligers zijn de komende weken op een welverdiende vakantie, daardoor is er de komende weken niet veel nieuws te melden.
Leuk om hierbij te melden is dat morgen/ zaterdag 04-07 een waar beach rugby toernooi georganiseerd wordt, op het Cruyff Court op Leur. De REL Benjamins gaan samen met RC Tilburg, Oysters en The Dukes een aantal wedstrijden spelen in een heuse tropical beach omgeving. ZEL (Zomeractiviteit Etten-Leur) organiseert dit evenement met een aantal ouders en vrijwilligers van REL. Heb je tijd, kom de Benjamins even aanmoedigen!!
Wedstrijden worden gespeeld van 10:30 tot 14:00 uur.
Afgelopen zaterdag 20-06 hebben een kleine 90 deelnemers genoten van de afsluiting seizoen BBQ met zomerse temperaturen en veel waterpret. Op deze zaterdag hebben we even stil gestaan bij het afgelopen seizoen wat we met elkaar bereikt hebben en zijn de aftredende vrijwilligers in het zonnetje gezet en bedankt voor hun inzet en betrokkenheid bij REL. Het was leuk om een druk bezocht clubhuis te zien waar de WK voetbalwedstrijd NL – Zweden uitgezonden werd.
De voorbereidingen voor seizoen 26-27 zijn ook nagenoeg gereed. De TBM – regio Zuid planning is bekend, de eerste CJC cluster overleggen zijn geweest en de eerste trainingen zijn gepland. Ook de start van de competitie wedstrijden zijn door Rugby NL kenbaar gemaakt. De eerste competitie wedstrijden zullen op zaterdag 19-9 en zondag 20-9 gespeeld gaan worden. Tegen wie en waar gespeeld gaat worden volgt nog.
Naast deze planning afstemmingen is het ook fijn om te melden, dat we de afgelopen weken de trainers en begeleiding hebben kunnen uitbreiden met vrijwilligers die iets voor een categorie willen gaan doen.
Er zijn nog 3 organisatorische uitdagingen die voor aankomend seizoen ingevuld moet worden.
- Teammanager Turven/ U8-team
- Uitbreiding scheidsrechters (alle categorieën)
- Bezetting bar clubhuis bij start trainingen.
Wil je weten wat deze vrijwilligers taken inhouden, neem dan contact op met:
Via deze laatste convocatie wensen we iedereen fijne vakantie dagen en tot snel bij REL!
Hieronder de laatste mededelingen.
CLUBBERICHTEN
OLA as dinsdag dd01-07-26
Let op: A.s. dinsdag is het weer de 1e dinsdag van de maand, dan is het OLA (OuweLullenAvond)!!
OLA is niets minder dan tijdens en na de senioren training even lekker bijpraten met je maatjes en genieten van een kaasje en een worstje! Iedereen die REL een warm hart toedraagt is welkom!
Zomer trainingen op de clubavonden.
Ondanks dat het seizoen voorbij is houden we vast aan de dinsdag avonden als club avond. Clubhuis zal vanaf ca. 19:30uur open zijn om met elkaar om 20:00uur op het veld te trainen. De afgelopen weken waren er 15 tot 22 personen op het veld die deelnamen aan de training. De training is voor iedereen die zijn / haar conditie op peil wilt houden of gewoon lekker wilt ballen met een aantal rugbymaatjes.
CLUB AGENDA
04-08-25; Start trainingen heren Senioren & Colts/U18
23-08-25; Oefenwedstrijd heren – uit / thuis N.T.B.
25-08-25; Start trainingen jeugd Guppen/U6 - Turven/U8 - Benjamins/U10 – Minis/U12
25-08-25; Start trainingen jeugd Cubs/U14 & Junioren/U16
30-08-25; Oefenwedstrijd heren – uit / thuis N.T.B.
01-09-25; Ouder info avond jeugd GTBM - categorieën
08-09-25; Ouder info avond jeugd CJC – categorieën
09-09-25; Algemene Leden Vergadering bij REL
05-09-25; Kick-off seizoen activiteit bij REL
Met vriendelijke groeten,
Peter Mul / Wedstrijdsecretaris REL
Onze website
Alle convocaties online bekijken: https://www.rugbyclubettenleur.nl/convocaties
Foto's online bekijken: klik hier
Spelregels seizoen 25-26: online bekijken
Alle vacatures: online bekijken